Výroční zpráva Spolku PARTNER

Dotazník k distanční výuce - 2. stupeň

Dotazník k distanční výuce - 1. stupeň

Beseda pro rodiče – NAŠE DÍTĚ A JEHO VOLNÝ ČAS TRÁVENÝ NA MOBILU

Dne 16. ledna 2020 se ve škole uskutečnila beseda pro rodiče na téma “Naše dítě a jeho volný čas trávený na mobilu”

Lektory besedy byli por. Mgr. et. Bc. Hana Millerová (Policie ČR) a Mgr. et Mgr. Michal Hanzlovský (dětský psycholog).

Ve čtvrtek 12. prosince od 15:30 hodin proběhl  VÁNOČNÍ JARMARK spojený s dílnami pro děti.

Výtěžek školního jarmarku věnujeme na preventivní program problémového chování dětí a na vybavení školní knihovny.

28.11.2019 Beseda pro rodiče – Spolupráce – OSPOD, škola, rodina

28. listopadu od  17:00 hod. (po skončení Knižní poradny) bude následovat beseda pro rodiče na téma Spolupráce – OSPOD, škola, rodina – nejen o řešení krizových situací.

28.11.2019 Knižní vánoční poradna

Paní učitelka Landkammerová nám představila chystanou akci takto: „Poradna je zamýšlená jako neformálním setkáním s rodiči naší školy, během kterého představíme nové knížky pro děti a mládež.  Paní učitelka Vodáčková představí tipy na knížky pro malé děti a já budu ukazovat knihy pro 2. stupeň.

V první části poradny několik knížek přímo představíme my, v druhé polovině workshopu si rodiče budou moci prohlédnout a prolistovat další „vystavené“ knihy a na cokoli se zeptat. Rodiče se budou moci ptát nás, ale budeme rády, když si maminky také doporučí knihy vzájemně.

Nápad na knižní poradnu přišel díky zkušenostem z mého okolí – někteří známí a rodiče mých žáků by rádi dětem koupili knihu jako dárek, ale (kromě Deníku malého poseroutky 🙂 ) nové knihy příliš neznají, popřípadě nemají čas nebo energii sledovat aktuální knižní trh. I proto jsem poradnu naplánovala v termínu před Vánoci, kdy se možná někomu tip na knihy bude hodit.

Myslím si, že výběr „dobré“ knihy pro konkrétní dítě je zásadní pro jeho další čtenářství.“​

20.11.2019 Třídní schůzky a vernisáž výstavy prací žáků​

Ve středu 20.11.2019 v 15:30 hodin se uskuteční vernisáž výstavy prací našich žáků na téma 30. výročí sametové revoluce 1989. Výstava bude zahájena krátkým koncertem písní té doby v podání žáků.

Od 16:00 hodin budou probíhat třídní schůzky a konzultační odpoledne.

31. 10. 2019 – Dvojka v pohybu – ZUMBA

Pro ty, kteří nezachytili zpravodajský magazín JHTV, vkládáme odkaz a s ním možnost vidět zpětně reportáž z první akce celoškolního projektu u DVOJKA V POHYBU a to soutěžního dopoledne v rytmu ZUMBY.

(Posuňte se na čas 9:15)

I z krátkých záběrů reportáže je patrné, že si všichni zúčastnění akci náramně užili. Aby ne, když zumba v sobě spojuje tanec, dobrou náladu a spoustu energie, jak v reportáži uvedla paní učitelka Hronová, jedna z hlavních organizátorek a zároveň frontmanka celé tančící haly.